Mieszkańcy

Rodzinny Dzień Piłki Nożnej

23 Styczeń 2024 r. /  
Rodzinny Dzień Piłki Nożnej Hala Sportowa SP3 w Barczewie, ul. Północna 14. Mini turnieje dla dzieci i rodziców, konkursy, zabawy i licytacje o tematyce piłkarskiej, poczęstunek. W trakcie turnieju zachęcamy do wrzucania datków do WOŚP-owej puszki.  
REDAKTOR: Zbigniew Kozłowski

O Gęsi innej niż wszystkie - spekta ...

23 Styczeń 2024 r. /  
O Gęsi innej niż wszystkie – spektakl teatralny Teatr Poruszenia działający przy Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Barczewie zaprasza na spektakl dla dorosłych i dla dzieci. 24 stycznia /środa/ 2024 roku godz. 17.00 Skarbiec Kultury Europejskiej w Barczewie, ul. Grunwaldzka 15.  
REDAKTOR: Zbigniew Kozłowski

II SOŁECKI PRZEGLĄD KOLĘD, PASTORA ...

3 Styczeń 2024 r. /  
Zbliża się okres świąteczny. Nie ma lepszego sposobu na szerzenie radości i ciepła niż harmonijne melodie kolędowania! Jesteśmy podekscytowani możliwością zaproszenia Państwa na przegląd czyli podnoszące na duchu wydarzenie, które jednoczy naszą społeczność. Dołączcie do radosnego świętowania podczas II sołeckiego przeglądu kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych „Świąteczne Sołeckie Muzykowanie”! Data: 21 stycznia 2024 roku /niedziela/ Czas: 16.00 Lokalizacja: Skarbiec Kultury Europejskiej w Barczewie, ul. Grunwaldzka 15 Gwiazdą wieczoru jest Iwona Węgrowska. Jej występ z materiałem najpiękniejszych kolęd w akustycznych aranżacjach zakończy popołudnie sołeckiego kolędowania.  
REDAKTOR: Zbigniew Kozłowski

Wystawa rysunku Ewy Turan

3 Styczeń 2024 r. /  
W czwartek 11 stycznia 2024 roku, o godz. 17:30 zapraszamy do naszej Galerii w Centrum Wielu Kultur w CKB w Barczewie na wystawę rysunku Ewy Turan, mieszkanki Barczewa. To kolejna wystawa przybliżająca nam sylwetki uzdolnionych mieszkańców nasze gminy. Amatorska wystawa jest zawsze otwarciem się na nowe doświadczenie dla autora prac. Delikatne prace pani Ewy będą otwarciem nowego, ciekawego i jakże bogatego roku kulturalnego w Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Barczewie oraz w mieszczącym się w nim Centrum Wielu Kultur. Zachęcamy do rozpoczęcia roku wystawą.
REDAKTOR: Zbigniew Kozłowski

30 Październik 2023 r. /  
Serdecznie zapraszamy na uroczystą Galę Osobowości Gminy Barczewo, podczas której zostaną wręczone statuetki i dyplomy wyróżniającym się w 2022 roku osobom związanym z gminą Barczewo. Wydarzenie odbędzie się 3 listopada /pt/ 2023 roku, o godz. 18.00 w Skarbcu Kultury Europejskiej w Barczewie, przy Grunwaldzkiej 15.
REDAKTOR: Zbigniew Kozłowski